Fen Bilimleri Konu Anlatımı

380,00

    Eğitim faaliyetlerinizde 5. sınıftan üniversite hazırlık aşamasına kadar bütün süreçlerde kurumsal alanda çözüm ortağınız olabilmek, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek, başarınıza katkı sağlayarak bu süreci birlikte yürütmek amacıyla NFT yayınlarını hazırladık.

    Yayınlarımızı hazırlarken öğrencilerin seviyesini, ihtiyacını ve öğretim programı ile birlikte öğretmenlerimizin taleplerini dikkate aldık. Hem okulda hem de sınavlarda başarıya odaklandık. Öğrenme sürecinin etkililiğini artırmak amacıyla nitelikli ve farklı olmaya özen gösterdik. Öğretimi kolaylaştırmak ve yayınlarımıza ulaşılabilirliği artırmak için teknolojinin imkanlarını kullandık.

     Konu anlatım kitaplarımızda her bir üniteyi kazanım esaslı olarak daha küçük bölümlere ayırarak adım adım ilerledik. Bu sayede öğretmenlerimize ders içi uygulamada yol gösterici olmayı amaçladık. Konuları görsel unsurlarla destekleyerek bilginin kalıcılığını artırmaya çalıştık. Etkinlik uygulamalarımızla bilginin pratiğe dökülmesini, örnek sorular ve çözümleriyle de öğrenilenin uygulamaya geçirilmesini sağlamaya çalıştık.