Fen Bilimleri Soru Bankası

405,00

    Eğitim faaliyetlerinizde 5. sınıftan üniversite hazırlık aşamasına kadar bütün süreçlerde kurumsal alanda çözüm ortağınız olabilmek, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek, başarınıza katkı sağlayarak bu süreci birlikte yürütmek amacıyla NFT yayınlarını hazırladık.

    Yayınlarımızı hazırlarken öğrencilerin seviyesini, ihtiyacını ve öğretim programı ile birlikte öğretmenlerimizin taleplerini dikkate aldık. Hem okulda hem de sınavlarda başarıya odaklandık. Öğrenme sürecinin etkililiğini artırmak amacıyla nitelikli ve farklı olmaya özen gösterdik. Öğretimi kolaylaştırmak ve yayınlarımıza ulaşılabilirliği artırmak için teknolojinin imkanlarını kullandık.

    Soru bankalarımızı konu anlatım kitaplarımızdaki akışa uygun olarak hazırladık. Soruları kolaydan zora doğru sıraladık. Konuyu öğrendikten sonra aynı konudaki soruların çözülmesiyle teori ile pratiğin eş güdümlü yürütülmesini istedik. Bilgi düzeyini ölçen, bilgiyi kullanmaya yönelik soruların yanında yorum gerektiren sorulara da yer vererek bütüncül fayda sağlamayı hedefledik. Bununla birlikte video çözüm uygulaması ile ihtiyaç hâlinde dokümanlara kolayca ulaşılmasını sağladık.

    8. sınıf yayınlarımızda Liselere Giriş Sınavında geçmiş yıllarda çıkmış sorular referansımız oldu. Kazanım temelli ve sınav odaklı hareket ederek sınava en iyi şekilde hazırlanılmasını esas aldık. Gerek konu anlatımında gerek soru bankaları ve sınıf içi uygulamalarda kullanılacak konu testlerinde yeni nesil sorulara ağırlık vererek yalın bir dil kullandık. 

    Kurumsal sorumluluğunuzda birlikte hareket ederek başarıya ulaşacağımıza eminiz.