İnkılap Tarihi Yaprak Test (8 Kişilik)

810,00

    Eğitim faaliyetlerinizde 5. sınıftan üniversite hazırlık aşamasına kadar bütün süreçlerde kurumsal alanda çözüm ortağınız olabilmek, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek, başarınıza katkı sağlayarak bu süreci birlikte yürütmek amacıyla NFT yayınlarını hazırladık.

    Yayınlarımızı hazırlarken öğrencilerin seviyesini, ihtiyacını ve öğretim programı ile birlikte öğretmenlerimizin taleplerini dikkate aldık. Hem okulda hem de sınavlarda başarıya odaklandık. Öğrenme sürecinin etkililiğini artırmak amacıyla nitelikli ve farklı olmaya özen gösterdik. Öğretimi kolaylaştırmak ve yayınlarımıza ulaşılabilirliği artırmak için teknolojinin imkanlarını kullandık.

    8. sınıf yayınlarımızda Liselere Giriş Sınavında geçmiş yıllarda çıkmış sorular referansımız oldu. Kazanım temelli ve sınav odaklı hareket ederek sınava en iyi şekilde hazırlanılmasını esas aldık. Gerek konu anlatımında gerek soru bankaları ve sınıf içi uygulamalarda kullanılacak konu testlerinde yeni nesil sorulara ağırlık vererek yalın bir dil kullandık. 

    Kurumsal sorumluluğunuzda birlikte hareket ederek başarıya ulaşacağımıza eminiz.