Coğrafya Soru Bankası

360,00

    Eğitim faaliyetlerinizde 5. sınıftan üniversite hazırlık aşamasına kadar bütün süreçlerde kurumsal alanda çözüm ortağınız olabilmek, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek, başarınıza katkı sağlayarak bu süreci birlikte yürütmek amacıyla NFT yayınlarını hazırladık.

    Yayınlarımızı hazırlarken öğrencilerin seviyesini, ihtiyacını ve öğretim programı ile birlikte öğretmenlerimizin taleplerini dikkate aldık. Hem okulda hem de sınavlarda başarıya odaklandık. Öğrenme sürecinin etkililiğini artırmak amacıyla nitelikli ve farklı olmaya özen gösterdik. Öğretimi kolaylaştırmak ve yayınlarımıza ulaşılabilirliği artırmak için teknolojinin imkanlarını kullandık.

    Soru bankalarımızı konu anlatım kitaplarımızdaki akışa uygun olarak hazırladık. Soruları kolaydan zora doğru sıraladık. Konuyu öğrendikten sonra aynı konudaki soruların çözülmesiyle teori ile pratiğin eş güdümlü yürütülmesini istedik. Bilgi düzeyini ölçen, bilgiyi kullanmaya yönelik soruların yanında yorum gerektiren sorulara da yer vererek bütüncül fayda sağlamayı hedefledik. Bununla birlikte video çözüm uygulaması ile ihtiyaç hâlinde dokümanlara kolayca ulaşılmasını sağladık.

    Kurumsal sorumluluğunuzda birlikte hareket ederek başarıya ulaşacağımıza eminiz.